logo bip.gov.pl

 Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa

serwis WWW  
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Informacje podstawowe / Komórki organizacyjne
1.

Komórki organizacyjne

DZIAŁ REALIZACJI ŚWIADCZEŃ SPOŁECZNYCH

 

Zespół ds. realizacji świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego i dodatków mieszkaniowych

pokój nr 16

tel.: 89 645 54 31
tel.: 89 645 54 50

Lidia Tuszyńska - inspektor
e-mail:
ltuszynska@gopslubawa.pl; zamowieniapubliczne@gopslubawa.pl

Natalia Józefowicz - pomoc administracyjna
e-mail: njozefowicz@gopslubawa.pl

Martina Maliszewska - pomoc administracyjna
e-mail: mmaliszewska@gopslubawa.pl

 

Zespół ds. realizacji świadczeń z pomocy społecznej
i wspierania rodziny

Zespół ds. realizacji świadczenia wychowawczego

Punkt Obsługi Klienta

tel.: 89 645 54 33
tel.: 89 645 54 30

Agnieszka Zabłotna - inspektor
e-mail: azablotna@gopslubawa.pl

Anna Żuralska - podinspektor
e-mail: azuralska@gopslubawa.pl

Lucyna Zielińska - podinspektor
e-mail: lzielinska@gopslubawa.pl

Emilia Zastawna - pomoc administracyjna
e-mail: ezastawna@gopslubawa.pl

 

DZIAŁ AKTYWIZACJI I INTEGRACJI

 

Zespół pracy socjalnej i integracji społecznej

pokój nr 17, pokój nr 18

tel.: 89 645 54 53
tel.: 89 645 54 55

Elżbieta Czarnecka - starszy specjalista pracy socjalnej
e-mail: eczarnecka@gopslubawa.pl

Anna Krajewska - starszy specjalista pracy socjalnej
e-mail: akrajewska@gopslubawa.pl

Anna Sedlewskaspecjalista pracy socjalnej
e-mail: asedlewska@gopslubawa.pl

Agata Kemskapracownik socjalny
e-mail: akemska@gopslubawa.pl

Patrycja Klimek pracownik socjalny
e-mail: pklimek@gopslubawa.pl



 
 

Zespół ds. asysty rodzinnej

pokój nr 17, część piwniczna pokój nr 3

tel.: 89 645 54 53
tel.: 89 645 54 34
 

Małgorzata Tomaszewska - młodszy asystent rodziny
e-mail: mtomaszewska@gopslubawa.pl

Sabina Pełkowska - młodszy asystent rodziny
e-mail: spelkowska@gopslubawa.pl

 

 

Zespół programów i projektów społecznych

część piwniczna pokój nr 3

tel.: 89 645 54 34
tel.: 89 645 54 35

 

Brygida Jęczewska - starszy specjalista pracy socjalnej
e-mail: bjeczewska@gopslubawa.pl
; kis@gopslubawa.pl

Anna Grzegrzółka - konsultant
e-mail: agrzegrzolka@gopslubawa.pl

Ewa Pielenc - pomoc administracyjna
e-mail: epielenc@gopslubawa.pl

Martyna Kalicka - pomoc administracyjna
e-mail: mkalicka@gopslubawa.pl


DZIAŁ ORGANIZACYJNY

pokój nr 18, pokój nr 26 (dawna sala ślubów)

tel.: 89 645 54 39
tel.: 89 645 54 64

Dominika Domeracka - sekretarka
tel.: 89 645 54 39
e-mail: sekretariat@gopslubawa.pl 

Edyta Ochocka - główny specjalista
tel.: 89 645 54 64
e-mail: place@gopslubawa.pl  

Magdalena Sontowska-Pałasz - inspektor
tel.: 89 645 54 64
e-mail: kadry@gopslubawa.pl

Sebastian Zieliński - informatyk
tel.:89 645 54 59
e-mail: informatyk@gopslubawa.pl

Anna Szczepańska - radca prawny
tel.: 89 645 54 62
e-mail: aszczepanska@gopslubawa.pl

 

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

część piwniczna; pokój nr 4

tel.: 89 645 54 63
tel.: 89 645 54 48

Anna Rzeźnikiewicz - główny księgowy
e-mail:
fk@gopslubawa.pl

Katarzyna Kaźmierska - podinspektor
e-mail: kkazmierska@gopslubawa.pl

Karolina Laskowska - inspektor
e-mail: klaskowska@gopslubawa.pl

Patrycja Tafel - referent
e-mail: ptafel@gopslubawa.pl


Podmiot udostępniający informację: Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa
Za treść odpowiada: Dominika Domeracka
Osoba, która wprowadziła dane: Dominika Domeracka
Data wytworzenia informacji: 2011-08-09
Data udostępnienia informacji w BIP: 2011-08-09
Data ostatniej aktualizacji: 2018-06-04 11:00

rejestr zmian publikacji »

wersja do druku drukuj