logo bip.gov.pl

 Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa

serwis WWW  
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Informacje podstawowe / Komórki organizacyjne
1.

Komórki organizacyjne

DZIAŁ REALIZACJI ŚWIADCZEŃ SPOŁECZNYCH

 

Zespół ds. realizacji świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego i dodatków mieszkaniowych

pokój nr 16

tel.: 89 645 54 31
tel.: 89 645 54 50

Lidia Tuszyńska - inspektor
e-mail:
ltuszynska@gopslubawa.pl; zamowieniapubliczne@gopslubawa.pl

Natalia Józefowicz - pomoc administracyjna
e-mail: njozefowicz@gopslubawa.pl

Martina Maliszewska - pomoc administracyjna
e-mail: mmaliszewska@gopslubawa.pl

 

Zespół ds. realizacji świadczeń z pomocy społecznej
i wspierania rodziny

Zespół ds. realizacji świadczenia wychowawczego

Punkt Obsługi Klienta

tel.: 89 645 54 33
tel.: 89 645 54 30

Agnieszka Zabłotna - inspektor
e-mail: azablotna@gopslubawa.pl

Anna Żuralska - podinspektor
e-mail: azuralska@gopslubawa.pl

Ewa Pielenc - pomoc administracyjna
e-mail: epielenc@gopslubawa.pl

 

DZIAŁ AKTYWIZACJI I INTEGRACJI

 

Zespół pracy socjalnej i integracji społecznej

pokój nr 17, pokój nr 18

tel.: 89 645 54 53
tel.: 89 645 54 55

Elżbieta Czarnecka - starszy specjalista pracy socjalnej
e-mail: eczarnecka@gopslubawa.pl

Anna Krajewska - starszy specjalista pracy socjalnej
e-mail: akrajewska@gopslubawa.pl

Sylwia Ismer - pracownik socjalny
e-mail: sismer@gopslubawa.pl

Anna Sedlewskaspecjalista pracy socjalnej
e-mail: asedlewska@gopslubawa.pl

Emilia Mukosa - pracownik socjalny
e-mail: ekedzierska@gopslubawa.pl

Katarzyna Piątek - psycholog (pokój nr 20A)
e-mail: kpiatek@gopslubawa.pl
tel.: 89 645 54 52

 
 

Zespół ds. asysty rodzinnej

pokój nr 17, część piwniczna pokój nr 3

tel.: 89 645 54 53
tel.: 89 645 54 34
 

Małgorzata Tomaszewska - młodszy asystent rodziny
e-mail: mtomaszewska@gopslubawa.pl

Sabina Pełkowska - młodszy asystent rodziny
e-mail: spelkowska@gopslubawa.pl

 

 

Zespół programów i projektów społecznych

część piwniczna pokój nr 3

tel.: 89 645 54 34
tel.: 89 645 54 35

Monika Empel - inspektor
e-mail: mempel@gopslubawa.pl

Karolina Czyżewska - konsultant
e-mail: kczyzewska@gopslubawa.pl

Brygida Jęczewska - specjalista pracy socjalnej
e-mail: bjeczewska@gopslubawa.pl
; kis@gopslubawa.pl



DZIAŁ ORGANIZACYJNY

pokój nr 18, pokój nr 26 (dawna sala ślubów)

tel.: 89 645 54 39
tel.: 89 645 54 64

Dominika Frost - referent
tel.: 89 645 54 39
e-mail: sekretariat@gopslubawa.pl 

Edyta Ochocka - główny specjalista
tel.: 89 645 54 64
e-mail: place@gopslubawa.pl  

Magdalena Sontowska-Pałasz - podinspektor
tel.: 89 645 54 64
e-mail: kadry@gopslubawa.pl

Sebastian Zieliński - informatyk
tel.:89 645 54 59
e-mail: informatyk@gopslubawa.pl

Anna Szczepańska - radca prawny
tel.: 89 645 54 62
e-mail: aszczepanska@gopslubawa.pl

 

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

część piwniczna; pokój nr 4

tel.: 89 645 54 63
tel.: 89 645 54 48

Katarzyna Kaźmierska - główny księgowy
e-mail:
fk@gopslubawa.pl

Marzena Neumann - inspektor
e-mail: mneumann@gopslubawa.pl

Anna Rzeźnikiewicz - podinspektor
e-mail: arzeznikiewicz@gopslubawa.pl

Patrycja Tafel - referent
e-mail: ptafel@gopslubawa.pl


Podmiot udostępniający informację: Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa
Za treść odpowiada: Dominika Frost
Osoba, która wprowadziła dane: Dominika Frost
Data wytworzenia informacji: 2011-08-09
Data udostępnienia informacji w BIP: 2011-08-09
Data ostatniej aktualizacji: 2017-09-04 07:51

rejestr zmian publikacji »

wersja do druku drukuj